дуже
цифрові
резиденції


- ідея проєкту у взаємодії митців з різних сфер для виходу на нові процеси та продукти. темою резиденції є переосмислення культ спадщини. куратори пропонують поглинути у цифрове виробництво: 3D сканування, друк, фрезерування, лиття полімерами.

- результатом резиденцій стане виставка зацифрованих об’єктів, скульптур з дерева, пластику, бетону, епоксидних смол, металополімерів з експозицією у вуличних та дворових просторах, а відвідувачі зможуть їх переглядати у форматі онлайн-трансляції.

- з 31.07 по 10.09 п'ятнадцять резидентів отримають безкоштовну підтримку кураторів, матеріали та доступ до майстерень, будуть працювати над індивідуальними та груповими проєктами протягом 16 сесій, та проведуть виставку з 25.09 по 09.10 в артпросторі SiniY Crab.

[wpforms id="148"]

дуже
цифрові
резиденції


– ідея проєкту у взаємодії митців з різних сфер для виходу на нові процеси та продукти. темою резиденції є переосмислення культ спадщини. куратори пропонують поглинути у цифрове виробництво: 3D сканування, друк, фрезерування, лиття полімерами.

– результатом резиденцій стане виставка зацифрованих об’єктів, скульптур з дерева, пластику, бетону, епоксидних смол, металополімерів з експозицією у вуличних та дворових просторах, а відвідувачі зможуть їх переглядати у форматі онлайн-трансляції.

– з 31.07 по 10.09 п’ятнадцять резидентів отримають безкоштовну підтримку кураторів, матеріали та доступ до майстерень, будуть працювати над індивідуальними та груповими проєктами протягом 16 сесій, та проведуть виставку з 25.09 по 09.10 в артпросторі SiniY Crab.

[wpforms id="148"]